رستوران های خوب کیش

رستوران بابا قدرت کیش

یکی دیگر از شعبه های رستوران های بابا قدرت در جزیره کیش می باشد که مورد استقبال مسافران و گردشگران تور کیش هتل مارینا آبان 96 واقع شده است. محیط این رستوران ترکیبی از سنتی و مدرن می باشد که پخش موسیقی زنده نیز دارد. در رستوران بابا قدرت کیش انواع غذاهای ایرانی لذیذ و خوشمزه با کیفیت از انگلستان سرو می شود. در سفر به کیش حتما به این رستوران سری بزنید و از غذاهای خوشمزه آن نوش جان نمایید.

رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت کیش


رستوران حافظیه کیش

یکی از معروف ترین رستوران های کیش رستوران حافظیه کیش می باشد که در ساحل مرجان واقع شده است. در این رستوران انواع کباب ها و ماهی های خوش طعم سرو می شود. این رستوران دارای موقعیت مناسبی می باشد و در نزدیکی رستوران امکانات تفریحی دریایی، پارک بازی و پارک ساحلی وجود دارد و برای گردشگران و مسافران تور کیش هتل مارینا مهر 96 مناسب است. رستوران حافظیه کیش دارای ظرفیت 100 نفر می باشد.

رستوران حافظیه کیش

رستوران حافظیه کیش


رستوران عمو اکبر کیش

رستوران عمو اکبر یکی از بهترین و معروفترین  رستوران های جزیره کیش می باشد.این رستوران در مجتمع حافظیه کیش واقع می باشد.این رستوران آماده سرو انواع غذاهای دریایی می باشد.اگر می خواهید بهترین قلیه ماهی را تجربه نمایید حتما به رستوران عمو اکبر سری بزنید.این رستوران علاوه بر اینکه غذای دریایی سرو می کند استیک، کباب و شنیسل آن هم بسیار معروف می باشد.با تور کیش هتل مارینا پاییز 96 همراه شوید و در این رستوران لحظات رویایی را کنار عزیزانتان سپری نمایید.

رستوران عمو اکبر کیش


رستوران جمیل کیش

رستوران جمیل کیش یکی از بهترین و معروفترین رستوران های جزیره کیش می باشد و در بین کلبه هور و کشتی یونانی واقع می باشد.در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده سرو می باشد.محیط آرام و غذاهای بسیار با کیفیت سبب شده که گردشگران تور کیش هتل مارینا شهریور 96 زیادی را مورد توجه خود قرار دهد.

رستوران جمیل کیش


رستوران بلک اند وایت کیش

رستوران بلک اند وایت یکی از بهترین و معروفترین فسفودی جزیره کیش می باشد.این رستوران آماده سرو انواع پیتزاها و ساندویچ خوشمزه و لذیذ برای مسافران تور کیش به ارمغان آورده است.این رستوران در در روبروی بازار پانیذ واقع می باشد.با تور کیش هتل مارینا نوروز 97 همراه شوید و در این رستوران بسیار زیبا لحظات رویایی و خاطره انگیزی را کنار عزیزانتان تجربه کنید.

رستوران بلک اند وایت کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *