رستوران های خوب کیش

رستوران رویال استار کیش

رستوران رویال استار یک رستوران شیک با محیطی بسیار فانتزی و زیبا است. دکور رستوران ترکیبی از رنگ های سفید، صورتی و سبز است که فضای بسیار آرامش بخشی را برای صرف غذا در اختیا شما مسافران تور کیش هتل شایگان نوروز 97 قرار می دهد. رستوران در اواخر سال 1391 افتتاح شده است و حدود پنج سال است که خدمات ارائه می کند. منوی رستوران شامل انواع غذاهای ایرانی و فرنگی است که با کیفیت هر چه بهتر طبخ می شوند. در طول صرف غذا می توانید از موسیقی زنده لذت برده و تا آماده شدن سفارش خود می توانید از اینترنت بی سیم که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد استفاده کنید.

رستوران رویال استار کیش

رستوران رویال استار کیش

 

 


رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت از جمله رستوران های معروف و بنام جزیره ی کیش می باشد.این رستوران سنتی علاوه بر طبخ غذاهای لذیذ و با کیفیت در فضایی سنتی،موسیقی زنده را هم در میزبانی خود به مسافران تور کیش ارائه می دهد.تمامی گردشگران تور کیش هتل شایگان پاییز 96 می توانند به همراه خانواده و دوستان خود به این رستوران معروف کیش رفته و اوقات خوشی را بگذرانند.

رستوران بابا قدرت کیش

رستوران بابا قدرت کیش


رستوران نهنگ سفید کیش

از رستوران های دریایی معروف کیش،رستوران نهنگ سفید است که در نزدیکی اسکله واقع شده است.کوسه کباب لذیذ رستوران نهنگ سفید باعث جذب بسیاری از مسافران تور کیش هتل شایگان مهر 96 شده است.از لحاظ قیمت،آن بخش از رستوران که با موسیقی زنده همراه می باشد بیشتر است.در کنار سرو غذاهای با کیفیت شما می توانید ازفضای زیبای رستوران و منظره روبه دریا هم بهره ببرید.

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *