دیدنی های کیش

شبیه ساز پرواز کیش

شبیه ساز پرواز  یکی از جاذبه های گردشگری بسیار هیجان انگیز جزیره کیش می باشد.فلای دامون اولین مرکز تخصصی شبیه سازهای پروازی در سطح کشور می باشد که با بهره گیری از 4 مدل شبیه ساز پروازی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا شامل:

1. شبیه ساز پروازی ایرباس 320 – Airbus320
2. شبیه ساز پروازی بویینگ 737 – Boeing 737
3. شبیه ساز پروازی هواپیمای دو موتوره
4. شبیه ساز پروازی با امکان حرکت (Motion) هواپیمای Mooney

مسافران تور کیش هتل مارینا نوروز 97 که علاقه بسیاری به خلبانی دارند می توانند این لذت را با این شبیه ساز پرواز تجربه کنید.

آدرس:جزیره کیش – مجتمع دامون – طبقه اول – مرکز فلای دامون

شبیه ساز پرواز کیش

شبیه ساز پرواز کیش


پارک آهوان کیش

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری  جزیره کیش پارک آهوان کیش می باشد.گردشگران تور کیش هتل مارینا پاییز 96 می توانند از فاصله بسیار نزدیک آهوان بسیار زیبا را تماشا کنند و از دیدن آنها لذت ببرند. اين پارك داراي 17 قفس براي نگهداري حيوانات مي باشد. اين حيوانات شامل شير، روباه، شغال، میمون، گوزن و انواع پرندگان نظیر طاووس، طوطی و عقاب طلایی مي باشند.

با تور کیش همراه شوید و لحظات خاطره انگیزی را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

پارک آهوان کیش


کارتینگ کیش

کارتینگ کیش یکی از بهترین و معروفترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش می باشد.مسابقه کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چرخ‌ باز می باشد.این ورزش یکی از پرخرج ترین نوع ورزش می باشد.کارتینگ این جزیره دارای پیستی به طول ۸۰۰ متر است که بزرگ ترین پیست خاورمیانه به شمار می رود.در این پیست موتورهای چهار چرخ و ماشین های کنترل از راه دور در اختیار مهمانان عزیز تور کیش قرار گرفته است.لذا به گردشگران تور کیش هتل مارینا مهر 96 توصیه می شود به این پیست بسیار عالی رفته و در آنجا لحظات بسیار به یادماندنی را تجربه نمایید.

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

 


پارک دلفين ها و باغ پرندگان کیش

پارک دلفين ها و باغ پرندگان کیش یکی از بهترین مجموعه های تفریحگاهی در کل خاورمیانه می باشد.در این مجموعه پستانداران دریایى از جمله دلفین، شیر دریایى شمالى، شیر دریایى جنوبى، گربه دریایى شماى، گراز دریایى و پنگوئن نگهداری می‌شوند که گردشگران تور کیش هتل مارینا آبان 96 می توانند از حرکات نمایشی این حیوانات لذت ببرند.در داخل پارک دفین ها باغ پرندگان را نیز مشاهده می کنید که پرندگانی شامل پلیکان، شترمرغ، طوطی ماکائو، انواع گوناگون لک لک، توکان، تورکو، قو، پنگوئن آفریقایی در این باغ وجود دارد که شما گردشگران تور کیش را تحت تاثیر قرار می دهند.با تور کیش همراه شوید و در این تفرجگاه لحظات خاطره انگیزی را کنار عزیزانتان تجربه نمایید.

پارک دلفين ها و باغ پرندگان کیش

پارک دلفين ها و باغ پرندگان کیش


پارک ساحلی میرمهنا کیش

یکی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش پارک ساحلی میرمهنا می باشد.درون این پارک اسکله تفریحی ماهیگیری سبب شده که این پارک بسیار زیبا را به دو فاز مجزا تقسیم کرده است.فاز 1 در نزدیکی مسجد خاتم الانبیا و بازار عربها، كتابخانه عمومي،بازار ماهي فروشها و تماشاي ماهي هاي تازه جنوب, مسير دوچرخه, چند بوفه و چايخانه قرار دارد.پارک ساحلی میر مهنا آماده پذیرایی از شما گردشگران تور کیش می باشد.همچنین فاز 2 در نزدیکی مسجد صفین واقع شده است.گردشگران تور کیش هتل مارینا آذر 96 می توانند در این پارک بسیار زیبا لحظات بسیار خوشی را کنا ر عزیزانتان سپری کنید.

پارک ساحلی میرمهنا کیش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *